Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Zhengzhou Newin Machinery Co., Ltd.

dobra jakość Smażona maszyna do lodów na sprzedaż
dobra jakość Smażona maszyna do lodów na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Zhengzhou Newin Machinery Co., Ltd.

1 2 3
Zhengzhou Newin Machinery Co., Ltd. Zhengzhou Newin Machinery Co., Ltd. Zhengzhou Newin Machinery Co., Ltd.
Newin maszynowni recepcja Newin powierzchnia biurowa 1 Newin powierzchnia biurowa 2

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Nowy w
Ilość pracowników : 100~250
Coroczne wyprzedaże : 500000-5000000
Rok założenia : 2013
pc Export : 90% - 100%
Produkty Zhengzhou Newin Machinery obejmują: maszynę do przetwarzania żywności, smażoną maszynę do lodów, maszynę do przetwarzania warzyw, taką jak maszyna do cięcia warzyw, maszynę do siekania warzyw, maszynę do przetwórstwa mięsa taką jak maszyna do cięcia mięsa, maszynka do mięsa, krajalnica do mięsa, maszyna do soków owocowych, taka jak maszyna z sokiem pomarańczowym i maszyna z sokiem z trzciny cukrowej, i tak dalej. Ponad 10 serii, 100 rodzajów. Spersonalizowane produkty i usługi zapewniające klientom znaczną przewagę.

Ze względu na wysoką jakość naszych produktów i niezawodne działanie, są one szeroko stosowane w osobistej restauracji, centrach handlowych, supermarketach itp.

Nasza maszyna do rozbioru mięsa ma dystrybutora w USA, którego jakość uzyskuje wysoką akceptację od użytkowników.

Zapewniamy klientom niedrogą maszynę o wysokiej jakości. W celu osiągnięcia korzyści z Azji, pełne korzyści pod względem jakości i kosztów, zakupu kluczowych komponentów z Włoch oraz produkcji i produkcji w Chinach. Mamy najlepszy łańcuch dostaw w Chinach i producentów części oraz solidną historię jakości i innowacji, aby udowodnić, że wydajność naszej maszyny.


Jakość produktu i dobra reputacja, nasze produkty zostały wywiezione do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Japonia, Włochy, Grecja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i innych krajach, produkty są przedmiotem wielkiego powitania i pochwały.

Nasz cel jest prosty: sprzedawać najlepsze maszyny w najlepszych cenach i zapewniać najlepszą obsługę klienta. Osobiście poznajemy każdego z naszych klientów.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat naszej maszyny do przetwarzania żywności, skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytania i cieszymy się na współpracę z Tobą.

Szczegóły kontaktu
Zhengzhou Newin Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Fiona

Tel: 86-371-56666268

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)